Anglinė kepsninė prieš dujinę kepsninę


Dujinė kepsninė? Kur ji gali praversti?

Dujinė kepsninė turi daug privalumų. Ji pasižymi pigia eksploatacija. Ji mažiau rūksta ir suodinasi. Ja greičiau galima pradėti kepti ir ją taip pat paprasta išjungti baigus.

Daugelis mūsų dujinių kepsninių turi iš ketaus pagamintus degiklius ir groteles, kurios palaiko tolygią šilumą, o teisingai prižiūrimos tarnauja labai ilgai.

Daugelis modelių turi ir tolygiai šilumą virš visos kepsninės paskirstantį vadinamąjį liepsnos slopintuvą bei apsaugą nuo varvėjimo, todėl kepsninė lieka švari ir patrauklios išvaizdos.

Daugelis mūsų dujinių kepsninių turi tiek kepimo groteles, tiek kepimo plokštę, todėl maisto gaminimo galimybės yra begalinės. Kodėl nepasikepti ryte ant kepimo plokštės kiaušinių ir bekonienos, o vakare – gardžios mėsos?

Turime dujinių kepsninių ankštai gyvenantiems arba daug keliaujantiems žmonėms, žr., pvz., mūsų kepsninę „Pantera“, kuri puikiai tinka kompaktiškam gyvenimui. Tačiau turime ir tokių dujinių kepsninių, kurių Jums tikrai pavydės kaimynai, žr., pvz., seriją „Avalon“.

Anglinę kepsninę matę yra visi.

Išskirtinis anglinių kepsninių žavesys. Pasiruošimas, uždegimas ir idealių žarijų laukimas.

„Landmann“ siūlo platų anglinių kepsninių asortimentą nuo klasikinių apvalių iki paprastų apskritų kepsninių.

Itin patraukli yra anglinių kepsninių serija „Black Pearl“. Ši unikali serija turi „OptiHeat“ sistemą. Tai leidžia lengvai pakelti arba nuleisti kepsninės groteles. Taip galima reguliuoti šilumą ir lengviau pasiekti puikių kepimo rezultatų.

Nesvarbu, ko ieškote – kepsninės vienam sezonui ar tokios, kuri dovanos malonius vakarus daugelį metų, „Landmann“ turi būtent Jums tinkančią kepsninę.